GEITEN WORKINGHEROES

Her er de ansatte på Geitanger Bygg - som er lidenskapelig opptatt av gulv, dører, verktøy og masse andre byggvarer. Hurraguttene - og jentene er også veldig opptatt av god service, og hjelper deg mer enn gjerne med alt du trenger hjelp til.

Telefon: 90805000
E-post: firmapost@geitangerbygg.no

Frode Søfteland

Frode Søfteland

Daglig leder frode.softeland@geitangerbygg.no Tlf. 97630545

Inger Wasmuth

Inger Wasmuth

Økonomisjef inger.wasmuth@geitangerbygg.no Tlf: 40402665

Ingrid Bergo

Ingrid Bergo

Økonomi ingrid.bergo@geitangerbygg.no Tlf: 99406136

Tina Åstveit

Tina Åstveit

Salg - privat (gulv og interiør) tina@geitangerbygg.no Tlf. 98028945

Stian Pettersen

Stian Pettersen

Salg - privat (gulv og interiør) stian@geitangerbygg.no Tlf. 99415836

Janicke Geitanger

Janicke Geitanger

Salg og kontormedarbeider janicke.geitanger@geitangerbygg.no *

Marius Syljeset

Marius Syljeset

Butikkansvarlig butikk@geitangerbygg.no Tlf. 98 40 86 32

Oskar Eide

Oskar Eide

Butikken Tlf. 99 41 96 72

Frode Johannessen

Frode Johannessen

Salgssjef - proffmarkedet frode.johannessen@geitangerbygg.no Tlf : 90108492

Morten Monsløp

Morten Monsløp

Salg - proffmarked morten@geitangerbygg.n Tlf: 97426295

Vidar Oma Færøy ​

Vidar Oma Færøy ​

Salg - proffmarked vidar.faeroy@geitangerbygg.no Tlf: ​90282937

Martin Blindheim

Martin Blindheim

Salg - proffmarked martin.blindheim@geitangerbygg.no Tlf: ​45246375

Leif Olsen

Leif Olsen

Salg - proffmarked leif.olsen@geitangerbygg.no Tlf: 40402669

Heidi Mehl Stenberg

Heidi Mehl Stenberg

Salg - proffmarked (vinduer og dører) heidi.stenberg@geitangerbygg.no Tlf: 48115410

Paul Karlsen

Paul Karlsen

Lagersjef paul.karlsen@geitangerbygg.no Tlf: 91816736

Christian Solbakken

Christian Solbakken

Lager Tlf: 91525415

Fredrik Røssevold

Fredrik Røssevold

Lager tlf: 99410561

Tom Arvid Rusdal

Tom Arvid Rusdal

Lager Tlf. 97 51 78 07

Fredrik Styrvoll

Fredrik Styrvoll

Lager Tlf. 48000067

Tommy Kronstad

Tommy Kronstad

Lager Tlf. 94031043

Marius Henriksen

Marius Henriksen

Lager Tlf. 41373637

Rune Gullesen

Rune Gullesen

Vakten / porten Tlf: 97486823

Jens Ekmann

Jens Ekmann

Vakten / porten Tlf: 97486823

Thorleif Christophersen

Thorleif Christophersen

Vakten / porten Tlf: 97486823