GEITEN WORKINGHEROES

Her er de ansatte på Geitanger Bygg - som er lidenskapelig opptatt av gulv, dører, verktøy og masse andre byggvarer. Hurraguttene - og jentene er også veldig opptatt av god service, og hjelper deg mer enn gjerne med alt du trenger hjelp til.

Telefon: 90805000
E-post: firmapost@geitangerbygg.no

Frode Søfteland

Frode Søfteland

Daglig leder frode.softeland@geitangerbygg.no Tlf. 97630545

Inger Wasmuth

Inger Wasmuth

Økonomisjef inger.wasmuth@geitangerbygg.no Tlf: 40402665

Ingrid Bergo

Ingrid Bergo

Økonomi ingrid.bergo@geitangerbygg.no Tlf: 99406136

Tina Åstveit

Tina Åstveit

Salg - privat (gulv og interiør) tina@geitangerbygg.no Tlf. 98028945

Stian Pettersen

Stian Pettersen

Salg - privat (gulv og interiør) stian@geitangerbygg.no Tlf. 99415836

Janicke Geitanger

Janicke Geitanger

Salg og kontormedarbeider janicke.geitanger@geitangerbygg.no

John Arvid Opsahl

John Arvid Opsahl

Butikksjef john@geitangerbygg.no Tlf. 41 23 49 24

Karl-Henrik Mundal

Karl-Henrik Mundal

Butikken Tlf. 99419672

Marius Syljeset

Marius Syljeset

Butikken Tlf. 98 40 86 32

Frode Johannessen

Frode Johannessen

Salgssjef - proffmarkedet frode.johannessen@geitangerbygg.no Tlf : 90108492

Morten Monsløp

Morten Monsløp

Salg - proffmarked morten@geitangerbygg.n Tlf: 97426295

Vidar Oma Færøy ​

Vidar Oma Færøy ​

Salg - proffmarked vidar.faeroy@geitangerbygg.no Tlf: ​90282937

Leif Olsen

Leif Olsen

Salg - proffmarked leif.olsen@geitangerbygg.no Tlf: 90895316

Heidi Mehl Stenberg

Heidi Mehl Stenberg

Salg - proffmarked (vinduer og dører) heidi.stenberg@geitangerbygg.no Tlf: 48115410

Paul Karlsen

Paul Karlsen

Lagersjef paul.karlsen@geitangerbygg.no Tlf: 91816736

Christian Solbakken

Christian Solbakken

Lager Tlf: 91525415

Fredrik Røssevold

Fredrik Røssevold

Lager tlf: 99410561

Fredrik Styrvoll

Fredrik Styrvoll

Lager

Tommy Kronstad

Tommy Kronstad

Marius Henriksen

Marius Henriksen

Lager

Martin Veastad

Martin Veastad

Jarle Konings

Jarle Konings

Lager

Jens Ekmann

Jens Ekmann

Vakten / porten Tlf: 97486823

Rune Gullesen

Rune Gullesen

Vakten / porten Tlf: 97486823

Geitanger Bygg © 2020 
Designet av 
FLY